Jeden świat, wiele umysłów

Jeden świat, wiele umysłów

14/06/2018-17/06/2018


Kurczak agilityKurs przeznaczony jest dla absolwentów poziomu NAJPIERW WYTRESUJ KURCZAKA, którzy chcą pogłębić swą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną dotyczącą szkolenia. Zastanawiamy się nad zjawiskiem inteligencji i jego powszechnością w świecie zwierząt. Próbujemy odpowiedzieć na pytania: co to jest świadomość? Czy zwierzęta są świadome? Czy zwierzęta odczuwają emocje? Czy ciekawość to emocja? Co to są emocje i jaki jest ich związek ze szkoleniem?

<więcej informacji>

UWAGA! NIE REZERWUJ MIEJSCA, JEŚLI NIE MASZ UKOŃCZONEGO POZIOMU „NAJPIERW WYTRESUJ KURCZAKA” (CHYBA, ŻE REZERWUJESZ MIEJSCE NA OBA POZIOMY RÓWNOCZEŚNIE)

Warsztaty zasadniczo przeznaczone są dla osób pełnoletnich. W przypadku chęci uczestnictwa młodzież poniżej 18 roku życia prosimy o wcześniejszy kontakt!

Pozostało miejsc: 1

0

Rezerwacja

Informacje o płatności otrzymasz w mailu po wypełnieniu formularza. Prosimy o dokonanie jej w przeciągu tygodnia od wysłania rezerwacji. Jeśli nie otrzymasz maila w ciągu kilku godzin od wypełnienia formularza zgłoszeniowego, skontaktuj się z nami.

550,00 zł

Zgadzam się na udostępnienie adresu email
Nie zgadzam się na udostępnienie adresu email

Korzystam z noclegów na miejscu (w cenie)
Nocuję gdzie indziej

Rezerwacja miejsca = wpłacie całości kwoty zadatku za warsztaty na konto. W przypadku rezygnacji do 2 miesięcy przed terminem warsztatów zwracamy 100% kwoty; po tym terminie zwracamy pieniądze jedynie w przypadku znalezienia zastępstwa (w czym aktywnie pomagamy).


Napisano w Kurczaki
Warsztaty
Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać aktualne informacje o warsztatach:
Imię: