Poziom II

JEDEN ŚWIAT, WIELE UMYSŁÓW

Kurs przeznaczony jest dla absolwentów poziomu NAJPIERW WYTRESUJ KURCZAKA, którzy chcą pogłębić swą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną dotyczącą szkolenia, zobaczyć jaki związek ma szkolenie z inteligencją, jak można efektywnie szkolić ludzi itp.

 

Warsztaty trwają 3 dni – zaczynamy zawsze w czwartek o 12.00, kończymy w niedzielę o 16.00. W pozostałe dni 8.30-17.00 z klikoma przerwami. Zajęcia podzielone są na:

 • część teoretyczną

  (wykłady – ok. 7 godz.), podczas której omawiamy zagadnienia związane z tworzeniem łańcuchów zachowań, a następnie wybieramy się w podróż po takich dziedzinach wiedzy jak neurobiologia i cerebrologia, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, DLACZEGO stosowane przez nas metody są efektywne i jaki jest mechanizm ich działania.

  Zastanawiamy się nad zjawiskiem inteligencji i jego powszechnością w świecie zwierząt. Próbujemy odpowiedzieć na pytania: co to jest świadomość? Czy zwierzęta są świadome? Co to są emocje i jaki jest ich związek ze szkoleniem? Czy zwierzęta odczuwają emocje? Czy ciekawość to emocja? Dlaczego jedne rzeczy pamiętamy lepiej niż inne?

  Mówimy też o uzależnieniu od internetu, o tym dlaczego ludzie pasjonują się sportem i wielu innych rzeczach pozornie niezwiązanych ze szkoleniem.

 • część praktyczną

  (ok. 14 godz.), podczas której w dwuosobowych zespołach uczycie złożonego łańcucha zachowań – toru agility (na filmie obok). Każdy pracuje z dwoma kurczakami.

 

Koszt warsztatów 550 zł. Cena obejmuje zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych (3 noclegi). Wyżywienie we własnym zakresie (aneks kuchenny do dyspozycji uczestników).

Rezerwacja miejsca = wpłacie całości kwoty za warsztaty na konto. W przypadku rezygnacji do 2 miesięcy przed terminem warsztatów zwracamy 100% kwoty; po tym terminie jedyną możliwością zwrotu jest znalezienie zastępstwa.

brak terminów
Warsztaty
  brak terminów
Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać aktualne informacje o warsztatach:
Imię: