O nas

Naszą siedzibą jest gospodarstwo agroturystyczne Rancho Stokrotka, położone w maleńkiej wiosce Jarków w Górach Orlickich ( ~6 km od Kudowy-Zdroju, Kotlina Kłodzka ).

Szkoleniem zwierząt zajmujemy się od momentu powstania Rancho Stokrotka, czyli od 2003 roku, a właściwie jeszcze dawniej 🙂 Ponieważ szkolimy najróżniejsze gatunki, odbyliśmy długą drogę w poszukiwaniu najbardziej uniwersalnych rozwiązań. Na warsztatach “Najpierw wytresuj kurczaka” spotykamy się z Wami od 2006r., zaś “Jeden świat, wiele umysłów” miał swoją premierę w 2008r. Od tego czasu warsztaty stale ewoluują, uzupełniane o nową wiedzę i doświadczenia.

Na co dzień prowadzimy spokojne, na wpół samowystarczalne życie w maleńkiej wiosce Jarków. Towarzyszy nam prosiaczek, pies, koty, kury i stado koni. O tym, co dzieje się u nas poza warsztatami, możecie poczytać na naszym blogu. Oprócz warsztatów “kurczakowych” prowadzimy również warsztaty związane z końmi. Koniom poświęcone są również nasze trzy dotychczasowe książki – “Kopyta Doskonałe”, “Partnerstwo Doskonałe” i “Rząd Doskonały”.

Jakub Gołąb

Weterynarz niepraktykujący niewierzący (w medycynę), opiekun stada 8 koni, wielbiciel kotów. Idealista i fantasta twardo stąpający po ziemi i miłujący logiczne myślenie i prawdziwą naukę. W efekcie – autor trzech (na razie) książek poświęconych koniom. Marzyciel i cynik. Nie ma złudzeń co do gatunku ludzkiego, za to z niesłabnącym zainteresowaniem tropi najnowsze badania o umysłach zwierząt. Leń, ale pomysłowy. Bałaganiarz obdarzony nie wiadomo za co doskonałą pamięcią. Eksperymentator.

Skontaktuj się z nami

  Twoje imię (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  captcha

  Wpisz tekst z obrazka powyżej

  Jarków 14, 57-343 Lewin Kł.

  stokrotka@rancho-stokrotka.com

  +48 512 755 677