Polityka prywatności

Polityka prywatności opisuje zasady przetwarzania przez nas informacji na Twój temat, w tym danych osobowych oraz ciasteczek, czyli tzw. cookies.


Zbieramy informacje o tobie podczas rezerwowania miejsca na warsztaty na naszej stronie. Administratorem zebranych danych osobowych jest: Rancho Stokrotka Jakub Gołąb, Jarków 14, 57-343 Lewin Kłodzki

Jakie informacje zbieramy i przechowujemy

Podczas przeglądania naszej witryny będziemy używać plików cookie do śledzenia zawartości koszyka. Gdy rezerwujesz miejsce na nasze warsztaty, poprosimy cię o podanie informacji zawierających imię i nazwisko, adresy płatności, e-mail, telefon, dane płatności lub karty. Będziemy wykorzystywać te informacje w poniższych celach:
  • Przesyłanie informacji o twoich rezerwacjach
  • Odpowiadanie na twoje zgłoszenia, w tym zwroty i reklamacje
  • Procesowanie płatności i zapobieganie oszustwom
  • Spełnienie zobowiązań prawnych, np. obliczania podatków
  • Wysyłanie informacji marketingowych, jeśli zgodzisz się na ich otrzymywanie
Miejsca wprowadzania danych osobowych są chronione w warstwie transmisji (certyfikat SSL). Dzięki temu dane osobowe, wprowadzone na stronie, zostają zaszyfrowane w twoim komputerze i mogą być odczytane jedynie na naszym serwerze. Ogólnie informacje są przechowywane tak długo, jak potrzebujemy informacji dla celów, dla których je gromadzimy i wykorzystujemy, i nie jesteśmy prawnie zobowiązani do dalszego przechowywania. Na przykład przechowujemy informacje o zamówieniach przez 5 lat dla celów podatkowych i księgowych. Obejmuje to imię i nazwisko, adres e-mail oraz adresy.

Kto z naszego zespołu ma dostęp

Członkowie naszego zespołu mają dostęp do informacji, które nam podajesz. Administratorzy i obsługa rezerwacji warsztatów mają dostęp do:
  • Szczegółów zamówień, takich jak zarezerwowane miejsca, data rezerwacji, wybrane opcje
  • Informacji o klientach, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu i informacje dotyczące fakturowania.
Nasz zespół ma dostęp do tych informacji, aby obsługiwać rezerwacje, zwroty oraz oferować wsparcie.

Płatności

Akceptujemy płatności przez CashBill. Podczas przetwarzania płatności niektóre z twoich danych zostaną przekazane firmie CashBill S.A., w tym informacje wymagane do przetworzenia lub obsługi płatności, takie jak wartość zamówienia i informacje rozliczeniowe. Zobacz politykę prywatności CashBill S.A.  aby uzyskać więcej szczegółów.