poziom II

Jeden świat, wiele umysłów

Kurs przeznaczony jest dla absolwentów poziomu NAJPIERW WYTRESUJ KURCZAKA, którzy chcą pogłębić swą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną dotyczącą szkolenia, zobaczyć jaki związek ma szkolenie z inteligencją, jak można efektywnie szkolić ludzi itp.

cena

880 zł

czas

START: czwartek 12:00
KONIEC: niedziela 15:30
Zajęcia 8:30 -21:15
przerwa obiadowa 12:45 - 14:30

teoria

(wykłady – ok. 10 godz.)
Omawiamy zagadnienia związane z emocjami, sposobem widzenia świata i inteligencją różnych gatunków zwierząt (w tym ludzi)

praktyka

(ok. 17 godz.)
W dwuosobowych zespołach uczycie złożonego łańcucha zachowań (każdy pracuje z 2 własnymi kurczakami)

zakwaterowanie

W pokojach 3,4 osobowych. Dostęp do aneksu kuchennego i WiFi. Posiłki we własnym zakresie. Niestety nie możemy przyjąć zwierząt.

Terminy

Termin Warsztaty
17/02/2023-20/02/2023
Wszechświat, życie, wszystko
22/06/2023-25/06/2023
Jeden świat, wiele umysłów

Co Was czeka?

Wiele umysłów

Wybieramy się w podróż po wielu dziedzinach wiedzy aby znaleźć odpowiedź na pytanie, DLACZEGO stosowane przez nas metody są efektywne i jaki jest mechanizm ich działania.

Zastanawiamy się nad zjawiskiem inteligencji i jego powszechnością w świecie zwierząt. Próbujemy odpowiedzieć na pytania: co to jest świadomość? Czy zwierzęta są świadome? Co to są emocje i jaki jest ich związek ze szkoleniem? Czy zwierzęta odczuwają emocje? Czy ciekawość to emocja? Dlaczego jedne rzeczy pamiętamy lepiej niż inne?

Mówimy też o uzależnieniu od internetu, o tym dlaczego ludzie pasjonują się sportem i wielu innych rzeczach pozornie niezwiązanych ze szkoleniem.

Tor przeszkód, czyli kurze agility

Podczas części praktycznej zmierzycie się z zadaniem nauczenia kurczaka toru przeszkód. Poznacie aspekty praktyczne związane z nauką złożonego łańcucha zachowań, a praca z dwoma kurczakami pozwoli na zauważenie i uwzględnienie w szkoleniu indywidualnych predyspozycji ucznia.